Kosmetika Praha

V Praze naleznete celou řadu kosmetik. Naštěstí je z čeho vybírat. U nás rozumíme Vám, Vašim potřebám a jsme Vám plně k dispozici. Komunikace je pro nás důležitá, a proto vždy vysvětlíme jak daná procedura probíhá. Jak se na ní ideálně připravit, a jak nejlépe prodloužit její účinek. V našem salónku se můžete těšit na příjemné prostředí a milou atmosféru. Bude to pro Vás stejný zážitek, jako když navštívíte Vaši oblíbenou kavárnu. Každý kdo u nás pracuje je plně proškolen tak, aby odvedl svoji práci maximálně precizně. I ty méně příjemné části procedur zvládneme rychle a k Vaší spokojenosti. Buďte krásná, buďte sebejistá, buďte žena se vším všudy. Navštivte naší kosmetiku a dovolte nám povznést Vaší krásu k dokonalosti v kosmetice Chlupatý Jelen - Praha. 

 • Depilace cukrovou pastou

  500,00 Kč

  Díky depilaci pomocí cukrové pasty se budete cítit jako královna. Neopakovatelný zážitek z hladké pokožky Vám bude přinášet radost až 8 týdnů. Tato metoda vznikla ve starověkém Egyptě a je oblíbená po staletí hlavně díky dlouhodobému účinku. Pravidelným opakováním procedury chloupky postupně slábnou, nezarůstají a mohou časem úplně vymizet. Poznejte Kleopatřino tajemství krásy a vyzkoušejte depilaci cukrovou pastou.

  Dotkněte se přírody s cukrovou pastou.

  Vychutnejte si citlivé a profesionální zacházení.

  Získejte krásně hebkou pokožku.

  Buďte na prvním místě s naším osobním přístupem.

 • Depilace voskem

  500,00 Kč

  Buďte krásná jako Trojská Helena, depilace voskem se aplikovala už v dobách antiky.  Tehdejší aristokraté věděli jak o sebe pečovat a tento choulostivý zákrok vykonávali odborníci.  Pro krásně hladkou pokožku nemusíte cestovat časem, známe všechny triky tehdejších mistrů, díky kterým se pro Vás depilace voskem stane rychlou a účinnou.

  Na Vaší pokožku jen přírodní vosk z pryskyřice

  Zažijete profesionální a rychlý zákrok

  Pochlubte se perfektně hladkou pokožkou

  Buďte jedinečná, užijte si náš osobním přístup

 • Peeling na obličej

  1 000,00 Kč

  Omlaďte svojí pleť a řekněte sbohem drobným nedostatkům. Peeling na obličej Vás zbaví akné, hyperpintace či vrásek. Za pomoci brusných emulzí a krémů je šetrně odstraněna stará vrstva pokožky. Brusnými složkami jsou často částečky písku, skořápky, jádra rostlin nebo částečky polyetylenu. Vaše pokožka bude opět dýchat, skvěle se prokrví a sjednotí se její barevný odstín.

  Pro Vaší tvář jen ty nejlepší krémy

  Svěřte se do rukou odborníka

  Nechte u nás pár let

  Buďte uvolněná s naším osobním přístupem


 • Čištění pleti

  700,00 Kč

  Prozařte svůj úsměv s krásnou a čistou pletí.  Získejte mladší vzhled a zbavte se drobných nedostatků. Díky moderním technologiím ultrazvuku tohoto cíle dosáhnete snadno bez méně příjemného mechanického čištění pleti. Po ošetření nevzniká žádné podráždění ani červené flíčky. Odcházíte spokojená se skvělou náladou do dalších dnů.

  Moderní přístroj pro nejlepší efekt

  S profesionálem se výsledek násobí

  Zapomeňte na poslední roky a omládněte

  Zažijte příjemný den s naším osobním přístupem


 • Trvalá na řasy

  500,00 Kč

  Mějte neodolatelný pohled, který každého uhrane, vyzkoušejte trvalou na řasy.  Tajemstvím takového pohledu jsou natočené a zvýrazněné řasy. Natočení je dlouhodobé a řasy jsou pěkně vytvarované. Tímto způsobem dochází k vytvoření iluze prodloužení řas, Váš pohled se výrazně prohloubí a zároveň zachová přirozený vzhled očí.

  Moderní postup pro perfektní výsledek

  Odborník s citem malíře

  Pohled, který vydrží

  Zažijte příjemný den s naším osobním přístupem


 • Úprava obočí

  150,00 Kč

  Upravené obočí podtrhne přirozené tvary Vaší tváře a nechá vyniknout jejímu půvabu. Obočí stejně jako oči a řasy vytváří celkový dojem z každého pohledu a je proto nutné jim věnovat pozornost, kterou si zaslouží. Tvarování obočí je nezbytný detail, bez kterého celková vizáž zkrátka nemůže být dokonalá a z našeho salonku odchází jen dokonale zkrášlené klientky.

  Smysluplný postup pro nekompromisní výsledek

  Profesionál s přesností sochaře

  Krása na dlouhé týdny

  Zážitek, který sám osobě zlepší náladu


 • Barvení obočí

  200,00 Kč

  Máte nový účes, ale k dokonalosti chybí už jen krůček? Často to může být právě barvení obočí. Kosmetička s Vámi vybere ten pravý typ barvy tak, aby dokonale doplnila barvu Vašich vlasů a vše dohromady působilo přirozeným a svůdným dojmem.  Získejte perfektní vzhled s barvou unikátní jako Vy sama.

  Pro vás jen ta nejlepší kosmetika

  Žádné ústupky, jen zkušený personál

  Radost z výsledku na dlouhé týdny

  Zážitek jako u návštěvy kamarádky díky  osobnímu přístupu