Kosmetický salon

Kosmetický salon Chlupatý jelen je příjemné místo pro trávení Vašeho času, kde se budete cítit jako doma. Věnovat se Vám bude zkušený personál, který klade důraz na komunikaci a vždy Vám s radostí vysvětlí jak daná procedura probíhá a jak prodloužit její účinek. Staráme se o to, abyste od nás odcházely nejen krásné, ale i odpočaté a v dobré náladě. V kosmetickém salonu Chlupatý jelen jsme hlavně pro Vás, rozumíme vám, Vaši potřebám a jsme Vám plně k dispozici.

 • Depilace cukrovou pastou

  500,00 Kč

  Díky depilaci pomocí cukrové pasty se budete cítit jako královna. Neopakovatelný zážitek z hladké pokožky Vám bude přinášet radost až 8 týdnů. Tato metoda vznikla ve starověkém Egyptě a je oblíbená po staletí hlavně díky dlouhodobému účinku. Pravidelným opakováním procedury chloupky postupně slábnou, nezarůstají a mohou časem úplně vymizet. Poznejte Kleopatřino tajemství krásy a vyzkoušejte depilaci cukrovou pastou.

  Dotkněte se přírody s cukrovou pastou.

  Vychutnejte si citlivé a profesionální zacházení.

  Získejte krásně hebkou pokožku.

  Buďte na prvním místě s naším osobním přístupem.

 • Depilace voskem

  500,00 Kč

  Buďte krásná jako Trojská Helena, depilace voskem se aplikovala už v dobách antiky.  Tehdejší aristokraté věděli jak o sebe pečovat a tento choulostivý zákrok vykonávali odborníci.  Pro krásně hladkou pokožku nemusíte cestovat časem, známe všechny triky tehdejších mistrů, díky kterým se pro Vás depilace voskem stane rychlou a účinnou.

  Na Vaší pokožku jen přírodní vosk z pryskyřice

  Zažijete profesionální a rychlý zákrok

  Pochlubte se perfektně hladkou pokožkou

  Buďte jedinečná, užijte si náš osobním přístup

 • Peeling na obličej

  1 000,00 Kč

  Omlaďte svojí pleť a řekněte sbohem drobným nedostatkům. Peeling na obličej Vás zbaví akné, hyperpintace či vrásek. Za pomoci brusných emulzí a krémů je šetrně odstraněna stará vrstva pokožky. Brusnými složkami jsou často částečky písku, skořápky, jádra rostlin nebo částečky polyetylenu. Vaše pokožka bude opět dýchat, skvěle se prokrví a sjednotí se její barevný odstín.

  Pro Vaší tvář jen ty nejlepší krémy

  Svěřte se do rukou odborníka

  Nechte u nás pár let

  Buďte uvolněná s naším osobním přístupem


 • Čištění pleti

  900,00 Kč

  Prozařte svůj úsměv s krásnou a čistou pletí.  Získejte mladší vzhled a zbavte se drobných nedostatků. Díky moderním technologiím ultrazvuku tohoto cíle dosáhnete snadno bez méně příjemného mechanického čištění pleti. Po ošetření nevzniká žádné podráždění ani červené flíčky. Odcházíte spokojená se skvělou náladou do dalších dnů.

  Moderní přístroj pro nejlepší efekt

  S profesionálem se výsledek násobí

  Zapomeňte na poslední roky a omládněte

  Zažijte příjemný den s naším osobním přístupem


 • Cukrová pasta -depilace

  500,00 Kč

  Cukrová pasta - depilace touto technikou se pro Vás tane neopakovatelným zážitkem, z hladké pokožky budete mít radost až 8 týdnů. Pravidelným opakováním procedury chloupky slábnou, nezarůstají a mohou časem zcela vymizet. Cukrová pasta - depilace, neobsahuje alergeny, tudíž je vhodná pro každou pokožku.

  Zažijte přírodu na vlastní kůži

  Užívejte si profesionální a příjemný přístup

  Mějte dlouhodobě hebkou pokožku

  Nadchne Vás náš individuální přístup


 • Epilace

  500,00 Kč

  Epilace cukrovou pastou je metoda, která vznikla ve starověkém Egyptě a je oblíbena po staletí hlavně díky dlouhodobému účinku. Cukrová pasta je z přírodních ingrediencí a nanáší se na tělo při tělové teplotě. Kontakt s ní je tedy maximálně ohleduplný a citlivý. Celková procedura bude pro Vás příjemný zážitkem. Poznejte Kleopatřino tajemství krásy a vyzkoušejte epilaci cukrovou pastou.

  Dopřejte Vaší pokožce přírodní proceduru

  Nechte se hýčkat profesionálním přístupem

  Mějte dlouhodobě hebkou pokožku

  Osobní přístup je na prvním místě


 • Depilace obličeje

  500,00 Kč

  Depilace obličeje pomocí cukrové pasty bude pro Vás neopakovatelným zážitkem. Cukrová pasta se pomaličku zahřeje až zkaramelizuje, poté se nanáší na chloupky proti směru jejich růstu, tím není pokožka mechanicky namáhána. Díky tomuto postupu bude depilace obličeje velmi citlivou a jemnou záležitostí. Tento postup Vám zajistí krásně hebkou pokožku po dobu až 8 týdnů.

  Užijte si spojení krásy s přírodou

  Naše postupy jsou ohleduplné a profesionální

  Omlaďte svůj obličej o pár let

  Naše klienty si hýčkáme osobním přístupem


 • Odstranění chloupků

  500,00 Kč

  Odstranění chloupků za pomoci aplikace cukrové pasty je královská procedura. Vžijte se do role královny! Metoda vznikla ve starověkém Egyptě a je velmi oblíbená, hlavně pro její dlouhodobý účinek. Po absolvování této procedury se můžete těšit na hebkou pokožku po dobu až 8 týdnů. metoda to je velmi citlivá a jemná, cukrová pasta neobsahuje alergeny, tudíž odstranění chloupků je vhodné pro každou pokožku. Poznejte Kleopatřino tajemství krásy a vyzkoušejte odstranění chloupků cukrovou pastou.

  Královna krásy jedině s přírodní kosmetikou

  Rychlý, profesionální a příjemný zážitek

  Kochejte se pokožkou bez chloupků

  Buďte nadšená našim osobním přístupem


 • Depilace

  500,00 Kč

  Buďte krásná jako Trojská Helena, depilace voskem se aplikovala už v dobách antiky.  Tehdejší aristokraté věděli jak o sebe pečovat a tento choulostivý zákrok vykonávali odborníci.  Pro krásně hladkou pokožku nemusíte cestovat časem, známe všechny triky tehdejších mistrů, díky kterým se pro Vás depilace voskem stane rychlou a účinnou.

  Antická metoda přírodním voskem z pryskyřice

  Rychlost a profesionalita je naším standardem

  Dlouhodobě krásná a hebká pokožka

  Náš individuální a osobní přístup z Vás udělá jedinečnou ženu


 • Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

  900,00 Kč

  Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací (až 27 000 krát za sekundu).  Vibrace přenášejí vysokofrekvenční chvění, které stimuluje svalové vlákna, navíc pomáhají ke vstřebávání účinných látek přes kožní bariéru . Ultrazvukové čištění obličeje je vhodné pro citlivou pleť, protože je velmi jemné. Čištění pleti vyžaduje cit, správný postup a hlavně zkušenost.  Odborník se pozná nejen podle skvělého výsledku, ale i podle perfektně zvládnutého procesu. Vyzkoušejte a nebudete litovat.

  Ultrazvuk jako pomocník Vaši pokožky

  Užívejte si péči našich profesionálů

  Mějte krásně čistou pokožku po dlouhou dobu

  Jedinečný osobní přístup pouze u nás


 • Ultrazvukové čištění

  900,00 Kč

  Ultrazvukové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací (až 27 000 krát za sekundu).  Vibrace přenášejí vysokofrekvenční chvění, které stimuluje svalové vlákna, navíc pomáhají ke vstřebávání účinných látek přes kožní bariéru. Ultrazvukové čištění obličeje je vhodné pro citlivou pleť, protože je velmi jemné. Čištění pleti vyžaduje cit, správný postup a hlavně zkušenost.  Odborník se pozná nejen podle skvělého výsledku, ale i podle perfektně zvládnutého procesu. Vyzkoušejte a nebudete litovat.

  Moderní technologie čištění Vaši pleti

  Ultrazvukové čištění  vyžaduje profesionální přístup

  Čistá a jasná pleť po dlouhou dobu

  Oceňte náš osobní přístup


 • Čištění pleti ultrazvukem

  900,00 Kč

  Čištění pleti ultrazvukem funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací (až 27 000 krát za sec.).  Vibrace přenášejí vysokofrekvenční chvění, které stimuluje svalové vlákna, navíc pomáhají ke vstřebávání účinných látek přes kožní bariéru . Čištění pleti ultrazvukem je vhodné pro citlivou pleť, protože je velmi jemné. Čištění pleti vyžaduje cit, správný postup a hlavně zkušenost.  Odborník se pozná nejen podle skvělého výsledku, ale i podle perfektně zvládnutého procesu. Vyzkoušejte a nebudete litovat.

  Vysokofrekvenční čištění pleti - jedinečné

  Profesionalita je u nás na prvním místě

  Mějte čistý a jemný obličej po dlouhou dobu

  Příjemný a osobní přístup v našem salonu


 • Hloubkové čištění pleti

  900,00 Kč

  Hloubkovým čištěním pleti prozáříte svůj úsměv s krásnou a čistou pletí.  Získejte mladší vzhled a zbavte se drobných nedostatků. Díky moderním technologiím ultrazvuku tohoto cíle dosáhnete snadno bez méně příjemného mechanického čištění pleti. Po ošetření nevzniká žádné podráždění ani červené flíčky. Po hloubkovém čištění pleti odcházíte spokojená se skvělou náladou do dalších dnů.

  Čištění pleti pěkně do hloubky

  Užijte si citlivé a odborné zacházení

  Mějte krásnou a čistou pleť

  Osobní přístup dle Vašich představ


Užijte si Vaší první návštěvu, ke které získáváte. Kosmetiku a masáž rukou. 
Jako dárek ZDARMA!