čištění pleti

Čištění pleti

Prozařte svůj úsměv s krásnou a čistou pletí.  Získejte mladší vzhled a zbavte se drobných nedostatků. Díky moderním technologiím ultrazvuku tohoto cíle dosáhnete snadno bez méně příjemného mechanického čištění pleti. Po ošetření nevzniká žádné podráždění ani červené flíčky. Odcházíte spokojená se skvělou náladou do dalších dnů.

Moderní přístroj pro nejlepší efekt

S profesionálem se výsledek násobí

Zapomeňte na poslední roky a omládněte

Zažijte příjemný den s naším osobním přístupem


Objednat i s masáží obličeje
Objednat i s masáží obličeje
900,00 Kč
Počet

ČIŠTĚNÍ PLETI

Moderní přístroj pro nejlepší efekt
Použití ultrazvukové špachtle funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací (až 27 000 krát za sekundu).  Vibrace přenášejí vysokofrekvenční chvění, které stimuluje svalové vlákna, navíc pomáhají ke vstřebávání účinných látek přes kožní bariéru . Ultrazvukové čištění obličeje je vhodné pro citlivou pleť, protože je velmi jemné.

S profesionálem se výsledek násobí
Tak jako dobré jídlo nen otázkou jen dobré kuchyně, ale hlavně uměním mistra kuchaře. Tak i čištění pleti vyžaduje cit, správný postup a hlavně zkušenost.  Odborník se pozná nejen podle skvělého výsledku, ale i podle perfektně zvládnutého procesu. Vyzkoušejte a nebudete litovat.

Zapomeňte na poslední roky a omládněte
Odnesete si účinně do hloubky vyčištěnou  pokožku bez podráždění a flíčků. Uvolní se ucpané póry, zmizí černé tečky, odstraní odumřelé buňky, dojde k mikromasáži a projasnění pleti.  Pokožka se lépe prokrvuje, což pomáhá k její regeneraci.

Zažijte příjemný den s naším osobním přístupem
V salonku Chlupatý jelen Vás vždy čeká úsměv a přátelská atmosféra. Svojí práci milujeme a její výsledek nám přináší stejnou radost jako našim klientkám. Jste pro nás na prvním místě a budete se u nás cítit jako doma.

Čištění pleti  - kouzelné omládnutí
Moderní metoda ultrazvukového čištění  pleti v salonku v Praze. Objednávejte přes internet nebo telefonicky. Plaťte kartou a poznejte náš osobní přístup a prvotřídní služby.